Naše opatrovateľky


Jana F.


S108033

MenoJana F.

Objednať
Služobné čísloS108033
Vek opatrovaných detínezáleží
Mesto posobenia opatrovateľkyVínne, okr. Michalovce + 10km
Poskytovanie služby odvoz/dovoz dieťaťa vlastným automnie
Schopnosti
Prax a skúsenostiSkúsenosti s opatrovaním vlastných detí, certifikát v oblasti profesionálny rodič. Možnosť pravidelného opatrovania podľa dohody.

Mária M.


S108034

MenoMária M.

Objednať
Služobné čísloS108034
Vek opatrovaných detíod 1 roku do 12 rokov
Mesto posobenia opatrovateľkyKošice + 60km
Poskytovanie služby odvoz/dovoz dieťaťa vlastným autománo
Schopnosti
Prax a skúsenostiSkúsenosti s opatrovaním v Rakúsku aj na Slovensku,koníčky plávanie a cestovanie, rada naučí nemčinu. Opatrovanie v čase podľa dohody.


Naša súkromná škôlka
Brmbolec
na Čiernej Vode

viac informácií o škôlke


naši zákazníci majú prístup do chránenej zóny, kde majú presný prehľad o svojich objednávkach

viac informácií


na našej FB fanpage prinášame rodičovské tipy, info a zaujímavosti

viac informácií

Referencie

Súkromnú škôlku Brmbolec vrelo odporúčam každému rodičovi, ktorý chce mať istotu, že bude o jeho dieťa postarané na vysoko profesionálnej úrovni. Moja staršia dcéra škôlku navštevovala trištvrte roka, lebo potom nastúpila do štátnej škôlky. Predtým sme mali negatívnu skúsenosť so škôlkou Princ a Princeznička, ktorá bola úplne neprofesionálne vedená a klamali nás o kurzoch, ktoré v skutočnosti ani neprebiehali. Navyše škôlku zo dňa na deň bez upozornenia zatvorili, lebo si majitelia neplnili finančné záväzky voči prenajímateľovi priestoru. Finančne ostali dlžní aj nám, rodičom. Nič podobné sa Vám nemôže stať v Brmbolci. Z Brmbolca dcéra pravidelne domov prichádzala s novými pesničkami, básničkami a hlavne krásnymi zážitkami. Do štátnej škôlky chodí dcéra už druhý rok, avšak najväčší progres sme u nej evidovali práve v Brmbolci. Určite aj moja mladšia dcéra bude navštevovať túto škôlku, keď dovŕši vek 2 rokov.

Maťa